Meist

Urmik OÜ sai alguse 1991. aasta detsembris. Alustasime oma tegevust juveelitoodete müügiga pisikesel kaupluse pinnal Tallinna vanalinnas Kullassepa tänaval. Hiljem lisandusid erinevad kinkekaubad ja nüüd on sortimendis ka kodutekstiili tooted. Meie toodete valikus on ajatu, traditsiooniline klassika, kui ka moodsad ja stiilsed trendikollektsioonid. Aja ning olukordade muutudes avasime e-poe, et oma pikaajalistele ja uutele klientidele vastu tulla ja olemas olla. Klientide hinnangul on meil väga ilus, suur, lai, huvitav ning kvaliteetne kaupade valik, mis erineb teistes kauplustes pakutavast. Meilt leiab iga külastaja sobivat ja vajalikku nii endale, kui ka sõpradele kinkimiseks. Meie eesmärgiks on pakkuda ilusate, kvaliteetsete kaupade valikut ja mõnusat ostukeskkonda kõigile.  

Kontakt

 

Miks just Gold Digger?

GoldDigger?

Alates 1991-st aastast on Urmik OÜ pakkunud oma klientidele parimat võimalikku juveelivalikut Eestis. Sinu Gold Digger!

E-Pood

Meie toodete valikus on ajatu, traditsiooniline klassika, kui ka moodsad ja stiilsed trendikollektsioonid. Tootevalikut uuendame iganädalaselt.

Kohaletoimetamine

Kaup pannakse Teie poole teele 1-2 tööpäeva jooksul. Tellides üle 100€ on transport Eesti piires tasuta!

Toodete Hooldus

Ehted

Et ehted püsiks alati uued, säravad ja kaunid, hooldage neid õigesti. Õige hooldus garanteerib nende vastupidavuse ja kestvuse. Kui te ehteid parasjagu ei kasuta, hoidke neid eraldi karbis või kotikestes, et kaitsta neid kriimustuste ja liigse kulumise eest. Peamised ohud on väärismetallist ja vääriskividega ehetele tugevad hoobid, hõõrdumised, kuumus, niiskus, kemikaalid. Iga kivi vajab vastavalt keemilistest ja füüsikalistest omadustest õiget hooldust ja kasutusviisi. Vältige ehete pikka kokkupuudet soolase vee, parfüümi, kreemi, seebiga. Ärge hoidke ehteid köögis või vannitoas, kus on kuum ja niiske. Ehtige end pärast kosmeetika, hooldusvahendite, parfüümide pealekandmist ning riietumist. Magades, trennis, saunas, juuksuris, majapidamistöid tehes soovitame ehted eemaldada. Kõige õigem viis ehete puhastamisel on kasutada selleks otstarbeks valmistatud puhastusvahendeid.

Lauahõbe

Lauahõbedat hinnatakse tema ilu ja suursugususe ning ka tema tervislike omaduste poolest . Hõbeda ioonid on desinfitseeriva, bakterite ja viiruste vastase toimega. On kindlaks tehtud, et hõbedat sisaldav vesi on antibakteriaalne. Jooge vett hõbenõust või vett, milles olete hoidnud hõbelusikat, hõbedast veevärskendajat. Hõbedat on lihtne puhastada ja läikivana hoida kasutades spetsiaalseid puhastusvedelikke ja puhastuslappe. Puhasta ja poleeri õrnalt, ära suru liialt peale, ära kasuta abrassiivseid vahendeid. Oluline on jälgida, et hõbe oleks puhas tolmust, liivaosakestest. Kui hõbeese puutub kokku õhu ja kemikaalidega, käivitub loomulik protsess, mida nimetatakse oksüdeerumiseks. Selle tulemusel näeb hõbeda pind mõne aja pärast must välja. Ka seistes kipuvad nad tuhmuma. Hõbetooted tumenevad ka kokkupuutel mõningate toiduainetega – muna, sibul, majonees jm. Et hõbeesemed ei tumeneks ega kriimustuks, hoidke neid puhastes, kuivades ruumides, vastavates pakendites ja karpides. Pärast kasutamist puhasta alati hõbenõud korralikult.

Pärlid

Kuninglikud pärlid on tundlikud ja õrnad kosmeetikale, parfüümidele, hapetele, kodukeemiale, juukselakile. Ehtige end pärlitega siis, kui olete valmis kodust lahkuma. Ärge hoidke pärleid karbis või sahtlis hunnikus. Pärleid ja ka teisi ehteid ei ole hea kanda 24 tundi ööpäevas. Nende pinnale koguneb higi, rasu, kosmeetika, mille tagajärjel ehted tuhmuvad. Pärlipinna kahjustumise vältimiseks puhastage pärleid pehme niiske lapiga.

Voodipesu

Voodipesu pesemisel jälgi hooldusmärke. Soovituslik pesta koos samavärviliste kangastega. Värvilist voodipesu ei ole soovituslik pesta üle 40° temperatuuri, mis on piisav tolmulestade hävitamiseks. Ära kasuta valgendit. Soovitav on masinkuivatus keskmisel temperatuuril, et jätta voodipesu kergelt niiskeks, liigse kortsumise vältimiseks. Triikimine teeb naturaalse puuvillakiu siidiselt siledaks ja mõnusalt pehmeks. Tekkide ja patjade tavahoolduseks on kloppimine ja tuulutamine värskes õhus. Jälgige ka tootel olevaid hooldusmärke.

Kontakt

Kui Teil on küsimusi e-poe toodete või ostu sooritamise kohta, saate võtta meiega ühendust.

  Klienditeenindus   E- R   9:00 - 18:00   E-mailidele vastame 24h jooksul.

TOP